Ajurveda - Ajurvédska medicína

AYUR GANESH je prvé ajurvédske centrum na Slovensku, ktoré ponúka autentickú komplexnúajurvédsku medicínu. Ajurvédska medicína je veľmi silná v prevencii , ale takisto lieči akútne aj chronické problémy. Ajurvédska medicína využíva diagnostiku na určenie dominancií dóš v tele a následne na riešenie problému. Liečba vždy spočíva v kombinácii ajurvédskych masáži a terapii, ajurvédskej stravy, jógy a meditácie.

Ajurvédske masáže a terapie sú predpisované ajurvédskym lekárom na mieru pre klienta a tiež oleje a bylinky lekár predpíše podľa ťažkosti klienta. Ajurvédska strava je veľmi dôležitá, nakoľko zdravé trávenie je základom zdravého tela.

Naše ajurvédske centrum ma ajurvédskeho kuchára z Indie , ktorý varí individuálne pre klientov podľa pokynov ajurvedského lekára. Ajurvédska strava je prevážne vegetariánska a základom je používanie výhradne čerstvých surovín. Tiež joga je neoddeliteľnou súčasťou ajurvédy, pretože telo musí byť v rovnováhe a hlava hrá pri tom významnú úlohu.

Jóga a ajurvéda si vzájomne pomáhajú udržať telo a ducha v súhre. Využite jedinečnú možnosť vyskúšať ajurvédu v Bratislave, už nemusíte cestovať do Indie ,aby ste našli svoju rovnováhu.

Ajurvéda Vám ukáže,že žiť zdravo vôbec nie je ťažké.


Aktuality a novinky

JESENNÉ ZĽAVOVÉ KUPÓNY S PLATNOSŤOU AŽ DO 23. DECEMBRA 2014

21.11. 2014

Užite si originálne ajurvédske masáže teraz za skvelé ceny!

NEDAJTE SI UJSŤ VEĽKÉ JESENNĚ ZĽAVY NA VYBRANÉ MASÁŽE A PROCEDÚRY AŽ DO KONCA NOVEMBRA!

16.10. 2014

Skvelé akcie na masáže, ktoré vám dodajú harmóniu, energiu, zdravie a vitalitu teraz za zvýhodnené ceny

Prednáška o liečbe a účinkoch ajurvédskej medicíny zdarma v našom centre Ayur Ganesh

25.09. 2014

Dňa 1. októbra o 18.00 h sa môžete dozvedieť o liečbe rôznych ochorení, detoxikácii či chudnutí